GDPR

FORDRY s.r.o. respektuje soukromí všech uživatelů stránek www.for-dry.com a zajišťuje, že se s osobními údaji, které poskytnete, zachází bezpečně a důvěrně.
Vaše data používáme k rychlému a snadnému zpracování objednávek.
Vaše údaje použijeme pouze s vaším svolením. FORDRY s.r.o. neprodává vaše osobní údaje třetím osobám a zpřístupní je pouze třetím osobám, které se podílejí na zpracování vaší objednávky a účetnictví.

Společnost FORDRY s.r.o. používá shromážděná data, aby svým zákazníkům poskytla následující služby:
Pokud zadáte objednávku, potřebujeme vaše jméno, e-mailovou adresu, adresu pro doručení, telefonní číslo a údaje o platbě, abychom provedli vaši objednávku a informovali Vás o postupu.

Chcete-li nakupovat na stránkách FORDRY s.r.o. co nejpříjemněji, ukládáme s vaším souhlasem vaše osobní údaje a podrobnosti týkající se vaší objednávky a využívání našich služeb. 
S vaším svolením používáme vaše údaje, abychom vás informovali o vývoji webových stránek a o speciálních nabídkách či propagačních akcích.

Pokud již tyto informace nechcete dostávat, dejte nám prosím vědět zasláním e-mailu prostřednictvím info@for-dry.com
. Informace o využívání našich stránek a zpětná vazba, kterou dostáváme od našich návštěvníků, nám pomáhá dále rozvíjet a zlepšovat naše stránky.
Pokud odpovíte na akci nebo soutěž, požádáme o vaše jméno, adresu a e-mailovou adresu. Tyto informace používáme k uskutečnění akce, oznamování vítězů a ocenění odpovědi na naše marketingové kampaně.

FORDRY s.r.o, neprodá vaše osobní údaje třetím osobám a zpřístupní je pouze třetím osobám, které se podílejí na zpracování vaší objednávky. Naši zaměstnanci a třetí osoby, které se tímto zabývají, jsou povinni respektovat důvěrnost vašich údajů.

Vaše osobní údaje jsou u FORDRY s.r.o. zabezpečeny.

Vážíme si důvěry, kterou nám o sobě sdělujete, a proto se s Vašimi osobními údaji zachází s maximální péčí.
Právo na kontrolu, opravu nebo odstranění dat z databáze FORDRY s.r.o.:
 Máte právo požadovat opravu nebo vymazání vašich údajů z naší databáze.
 Máte-li jakékoli dotazy ohledně „Zásady ochrany soukromí“ k společnosti FORDRY s.r.o., můžete zaslat e-mail na adresu info@for-dry.com. Náš zákaznický servis vám pomůže, pokud potřebujete informace o vašich datech nebo chcete-li je změnit. Máte výslovně právo opravit data. V případě, že je nutná změna našich zásad ochrany osobních údajů, vždy najdete nejaktuálnější informace na této stránce.